جمعه , ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰ قبل از ظهر

نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی 🛠✅

تعمیر کولر گازی ال جی در تهران

یکی از برندهای مطرح ال جی می باشد، این شرکت دارای تولیدات با فن آوری های روز جهان است، ساختار اصلی کولر گازی ال جی با بقیه ی برندها همانند است و اختلاف آن در جزییات کوچک این دستگاه می باشد در این مطلب می خواهیم به تعمیر کولر گازی ال جی بپردازیم.

تعمیر کولر گازی ال جی
تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

در زندگی روزمره ی ما لوازم خانگی از ابزارهای مهمی هستند که در آن تاثیر دارد، ولی همه ی این دستگاه ها با هر گونه کیفیت و عملکرد به هر حال بعد از مدتی استفاده دچار نقصان و معایبی می شود و باید اطمینان داشته باشید که لوازم به خوبی کار میکنند، بنابراین امر فقط در صورت اهمیت دادن به سرویس های منظم دستگاه هاست که بر طول عمر آنها می افزاید، کولر گازی ال جی برای خنک کردن فضا با انتقال گرما به محیط بیرون و جابه جا کردن هوای خنک به سراسر مکان می باشد.

از رایج ترین مشکلات کولر گازی ال جی و علت های خرابی و تعمیر کولر گازی ال جی آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روشن نشدن کولر گازی

از بزرگترین مشکلات کولر گازی روشن نشدن دستگاه کولر گازی ال جی است، اگر نتوانستید عیب دستگاه را برطرف کنید نگران نباشید، با نیروهای مجرب و با تجربه ی ما تماس بگیرید تا با راحتی مشکل را برطرف نمایند.

روشن نشدن کولر ال جی گاهی ممکن است که بخاطر عملکرد نامناسب ریموت کنترل دستگاه باشد که به خوبی عمل نکرده، که بهتر است در ابتدا ریموت دستگاه را بررسی کرد و بعد ازاین نوبت به چک کردن سیستم برق رسانی کولر گازی ال جی است، شاید فیوز مینیاتوری دستگاه مشکلی داشته باشد، که ممکن است ایراد از دکمه روشن و خاموش باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

عملکرد دستگاه کولر گازی ال جی با کولر آبی متفاوت است، درون این دستگاه ها دارای یک موادی به نام خنک کننده است که گرمای داخل منزل را در خود برده و هوای سرد  را وارد خانه ی شما می کند.

تعمیر کولر گازی ال جی
تعمیر کولر گازی ال جی

دلیل خنک نکردن دستگاه کولر گازی ال جی

احتمال دارد در بعضی مواقع کولر شما منزل را به خوبی خنک نکند، در این زمان باید دریچه ها را بررسی کرد، ممکن است که بسته بودن دریچه ها از خنک کردن مانع می شود و از قدرت خنک کردن دستگاه کاسته می شود، در این زمان احتمالاً برد دستگاه و یا کمپرسور  خراب شده و در خنک نکردن کولر تاثیر دارد ولی گاهی احتمال دارد که مشکلی برای ترموستات، کندانسور، فیلتر هوا، خرابی سنسور حرارتی و یا دیگر اجزای خنک کننده باشد که در این صورت با تعمیرکاران متخصص ما تماس بگیرید.

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی

ممکن است در بعضی مواقع پیش آید که دستگاه کولر گازی شما بدون دلیل خاموش بشود و یا مانند برنامه ی داده شده کار نکند، دلیل اصلی آن می تواند خراب شدن کنترل الکتریکی دستگاه است که شاید نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد.

تعمیر کولر گازی ال جی
تعمیر کولر گازی ال جی

یکسره کار کردن کولر گازی

  1. *کثیف شدن کویل های کندانسور
  2. *اتصال کم ترموستات کنترل دما
  3. *برد کنترل اصلی
  4. *خراب شدن ترموستات در کولر گازی
  5. *خراب شدن ترمیستور کولر گازی
  6. *خراب شدن رل برد کولر گازی

این مواردی که نام برده شده می تواند باعث یکسره شدن کار دستگاه کولر گازی ال جی می شود.

گاهی ممکن است که فن پنل داخلی دستگاه کار نکند که دلیلش را باید بررسی کرد که احتمال دارد بخاطر فیلتر هوا باشد که بسته شده و یا خراب شده باشد و در بعضی مواقع یخ زدگی روی کویل سرد کننده و لوله های آن به فن اجازه نمی دهد که باید با توجه و دقت لازم لوله ها را یخ زدایی کرد.

برای بهبود کارایی لازم دستگاه کولر شما بدانید که که با بروز مشکلات جزیی بهتر است آن را برطرف کنید زیرا همین چکاپ کردن ها باعث شده که کارکرد دستگاه شما بهتر باشد، اجازه ندهید تا دستگاه تان دچار مشکلات بزرگتر بشود بعد آن را سرویس کنید، ممکن است که همین مشکلات جزیی به مشکلات کلی تبدیل شود.

چند راهکار برای افزایش طول عمر دستگاه کولر گازی ال جی

  • *باید از داخل شدن گرما به محیط جلوگیری کرد.
  • *کولر گاز خود را با محیط متناسب انتخاب کرد.
  • *در هنگام نصب کردن کارها را به درستی انجام دهید.
  • *سرویس کردن سالیانه ی دستگاه کولر گازی ال جی را به خاطر بسپارید.

در زمان مشاهده ی مشکلاتی نظیر لرزش در دستگاه کولر گازی، نشتی لوله ها، تمام شدن گاز کولر، کثیف شدن پنل خارجی، خنک نکردن هوا داخل و یا تاخیر در انجام کار برای تعمیر کولر گازی ال جی با متخصصین مجرب و ماهر دکتر آچار تماس بگیرید.

درباره ی package-repair

مطلب پیشنهادی

تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک⭐🛠⭐

تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک کولر گازی از وسایلی است که برای هر خانه ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button☎ تماس با ما